Krótka historia firmy

warsztat-kożuchów-2PHUP AUTO-REGE zostało założone w 1998 roku w Kożuchowie. Wyszliśmy z założenia, że perfekcję można osiągnąć poprzez wyspecjalizowaniu przedsiębiorstwa. Naszą główną usługą stała się regeneracja przekładni kierowniczych.

W trakcie podejmowania tak ważnych decyzji nie można mieć pewności czy obrany kierunek rozwoju pozwoli dosięgnąć celu. Z czasem przekonaliśmy się, że wybór był trafny. Powiększające się grono zadowolonych klientów umożliwiło nam otworzenie kolejnych filii AUTO-REGE w Wałbrzychu, Lesznie i majem 2015 roku w Zielonej Górze.

Doświadczenie gwarancją jakości

Niemal dwudziestoletnie doświadczenie w regeneracji maglownic pozwala nam oferować usługi najwyższej jakości. Aby klientom korzystającym z naszych usług zapewnić pełne bezpieczeństwo i komfort jazdy, nasi specjaliści korzystają wyłącznie z oryginalnych zestawów naprawczych. Na przestrzeni lat mieliśmy do czynienia z niezliczoną ilością przekładni. Dzięki temu zrozumieliśmy, jak ważnym elementem regeneracji jest precyzja wykonania. Aby nasi klienci byli pewni jakości naszych usług, proponujemy 12 miesięczny okres gwarancyjny.

Efektywność i skuteczność działania

Posiadamy niezbędny park maszyn i narzędzi, które w połączeniu z naszymi specjalistami, pozwala nam osiągnąć najwyższą klasą świadczonych usług. Krótki czas oczekiwania jest równie ważny, co jakość wykonania. Dlatego pierwsi wysyłamy naszym klientom gotowe do montażu przekładnie, które zostały wcześniej zregenerowane, a on po wymianie odsyła swoją starą maglownicę.

Zobacz jak pracujemy

O nas

Updated on 2015-04-24T13:34:08+00:00, by naprawaadmin.