Każdy samochód zasługuje na opiekę i troskę. Dlatego u nas Twoim autem zajmują się specjaliści z długoletnim stażem, którzy z największą starannością regenerują maglownice, aby zapewnić Ci najwyższe zadowolenia z jazdy. W swojej standardowej ofercie posiadamy następujące modele przekładni, które są dla Ciebie dostępne bez zbędnego czasu oczekiwania.

  • MAZDA 3
  • MAZDA 6 ELEKTRYCZNA
  • MAZDA 6 HYDRAULICZNA

W przypadku gdybyś potrzebował innej maglownicy zapraszamy do kontaktu poprzez formularz. Za jego pośrednictwem ustalimy najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Mazda – zabawa i rozsądek

Pierwsza japońska marka, która zaprezentowała światu samochód swojej produkcji, od samego początku skupiała się na przyjemności, którą kierowcy czerpią z jazdy. Pierwsze modele były harmonijnym połączeniem świetnych osiągów silnika z niskim zużyciem paliwa. Trzy lata po światowym debiucie marka świętowała wyjazd z hali produkcyjnej swojego milionowego egzemplarzu. Mazda osiągnąwszy sukces postanowiły pokazać jak prowadzić odpowiedzialne społecznie przedsiębiorstwo. Konstruktorzy marki planują ograniczyć spalanie w nowych modelach nawet o 30%.

Przekładnie kierownicze do Mazda

Updated on 2015-05-22T12:50:13+00:00, by naprawaadmin.