Usterki układu kierowniczego mogą być opłakane w skutkach. Dlatego też proponujemy nie tylko samą regenerację maglownic, ale również ich montaż oraz ustawienie zbieżności. Abyś czuł się bezpiecznie nasi specjaliści zajmują się przekładniami przy wykorzystaniu oryginalnych zestawów naprawczych. Dodatkowo szanując Twój czas magazynujemy maglownice po regeneracji, które są gotowe do montażu. W standardowej ofercie mamy następujące modele:

  • MINI COOPER

W razie gdyby interesował Cię inny model, skorzystaj z formularza kontaktowego aby nasi specjaliści znaleźli dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

 

Angielski styl

Marka Mini skupiła się na zapotrzebowaniu wynikającym z kryzysu paliwowego. Ówcześni konsumenci nie mając już tak szerokiego dostępu do ropy mniej entuzjastycznie podchodzili do dużych samochodów z imponującą ilością koni mechanicznych. Co raz większą popularnością zaczęły się cieszyć auta o mniejszych gabarytach i przede wszystkich zminimalizowanym zużyciu paliwa. Marka została uznana przez magazyn Autocar za Samochód XX wieku. Mini Cooper stał się z czasem samochodem kultowym ściśle kojarzonym z Wielką Brytanią.

Przekładnie kierownicze do Mini Cooper

Updated on 2015-05-22T12:51:21+00:00, by naprawaadmin.