Samochód w obecnych czasach to coś więcej niż możliwość przemieszczenia się z punktu A do punktu B. Samochód to komfort, wygoda i przede wszystkim bezpieczeństwo. Aby Twoje auto zapewniało Ci pewność zatrudniamy najlepszych specjalistów z długoletnim doświadczeniem. Dzięki temu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo jazdy, a skupić się na przyjemności. Mamy przygotowane dla Ciebie zregenerowane przekładnie kierownicze następujących modeli:

  • HYUNDAI Atos b/w
  • HYUNDAI i30
  • HYUNDAI Lantra
  • HYUNDAI SANTA FE

Nie ograniczamy się jednak do wyżej wymienionych. Abyśmy mogli przygotować dla Ciebie najlepsze rozwiązanie napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Koreański potentat

Hyundai jest jedną z młodszych marek, aczkolwiek ma on ugruntowaną pozycję na rynku motoryzacyjnym. Południowokoreańska firma na początku swojej działalności zajmowała się produkcją aut na licencji Forda. Z czasem jednak rozpoczęła produkcję samodzielną. Pierwszym modelem był Pony. Zyskał on przychylność klientów europejskich, dzięki niezawodności oraz niskim kosztom eksploatacji. Model doczekał się swoich czterech następców. Koreański producent z czasem zwiększał swój udział w rynku, przejmując po drodze Kię.

Przekładnie kierownicze do Hyundai

Updated on 2015-05-22T12:36:50+00:00, by naprawaadmin.