Dla naszych klientów mamy przygotowane zregenerowane już przekładnie, na które dajemy roczną gwarancję. Rozwiązanie to pozwala zdecydowanie skrócić czas oczekiwania na część, a w razie potrzeby możemy zająć się montażem, aby kompleksowo zająć się twoimi potrzebami. Poniżej lista modeli, które możemy standardowo zaoferować:

  • CHEVROLET CAPTIVA
  • CHEVROLET EVANDA/AVEO Z/W
  • CHEVROLET SPARK Z/W

Oczywiście poza wyżej wymienionymi możemy znaleźć dla Ciebie inny model bądź też zregenerować Twoją przekładnie. Aby omówić, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze skontaktuj się z nami poprzez formularz.

 

Sukcesy Chevroleta

chevroletChevrolet plasuje się na czwartym miejscem w rankingu najczęściej kupowanych marek samochodowych na całym świecie. Nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że marka została stworzona przez kierowcę wyścigowego i mechanika w 1911 roku. Dzięki swojemu doświadczeniu stworzył auta, które w niecałe dwie dekady zdominowały światowy przemysł motoryzacyjny otwierając przy tym swoje fabryki na całym świecie, między innymi w Warszawie. Klasyczne modele takie jak Bel Air stały się swoistym symbolem w popkulturze.

Przekładnie kierownicze do Chevrolet

Updated on 2015-05-22T12:31:20+00:00, by naprawaadmin.