Magazynujemy zregenerowane przekładnie, dzięki czemu oszczędzasz na czasie. Wysyłka jest praktycznie natychmiastowa. Jeśli zdecydujesz się odesłać nam swoją przekładnię – oszczędzasz. W swojej ofercie posiadamy standardowo następujące modele dostępne od ręki:

  • ALFA ROMEO 147
  • ALFA ROMEO 156
  • ALFA ROMEO 159

Jeśli jesteś zainteresowany innym modelem niż wymienione powyżej, nie martw się. Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz, a znajdziemy go dla Ciebie lub też zregenerujemy Twoją.

 

Krótka historia marki

alfaromeoAlfa Romeo – włoska marka z ponad stuletnią tradycją. Zakłady produkcyjne znajdujące się nieopodal Mediolanu od samego początku stawiały na różnorodność, dzięki czemu poza pojazdami użytkowymi Alfa Romeo jest znana również z samochodów wyścigowych. Na torach rajdowych marka pokazuje klasę od 1911 roku, kiedy to zadebiutowała na sycylijskim Targa Florio. Na przestrzeni lat osiągnęła na torach wiele zwycięstw, między innymi mistrzostwo świata w 1925 roku czy też pierwsze miejsce na Deutsche Tourenwagen Masters 1993, gdzie Alfa 155 TI V-6 jedenaście razy uzyskała najlepsze czasy okrążenia. Przez lata działalności wyprodukowano wiele modeli, aby spełnić różnorodne oczekiwania klientów. Marka zaopatruje użytkowników w samochody osobowe, terenowe i dostawcze. Na chwilę obecną należy do koncernu FIAT, którego głównym celem jest przywrócenie Alfie mocnej pozycji na rynkach motoryzacyjnych.

Przekładnie kierownicze do Alfa Romeo

Updated on 2015-05-22T12:30:09+00:00, by naprawaadmin.